Blaszany Baboma

Blaszany Baboma (2014.III) – Jest rzeźbą z metalu, metaloplastyką. To blaszana autorska interpretacja fetysza z kongijskiego plemienia Baboma. Rzeźby tego plemienia wyróżniają się m.in. płaskimi głowami w kształcie rombu lub koła. Pierwowzór znajduje się obecnie w zbiorach Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.

Blaszany Baboma został stworzony na podstawie drewnianego fetysza, którego okułem blachą. Podobnie jak w przypadku pracy ‘Rusty Tlingit’, pochodzi z „etnicznego” okresu mojej twórczości, czyli świeżo po studiach etnologicznych.

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Zwłaszcza po mojej śmierci…

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

PARAMETRY:

WYSOKOŚĆ – 100 CM

SZEROKOŚĆ – 30 CM

WAGA – 5 KG

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Produkt: niedostępny

Cena: napisz/zadzwoń

Do śledzenia NOWOŚCI i etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook:
https://www.facebook.com/ethnoArt/

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? NAPISZ DO MNIE

napisz