Madklingzercon Humanoid

Madklingzercon Humanoid
Jest rzeźbą przedstawiającą postać Au Neutoahron, założyciela Zehnze Neutoahron, ze Świata Madklingzercon, będącego częścią osobliwości międzywymiarowej. Jako, że Świat ten póki co jest jedynie w mojej wyobraźni, mogę sobie pozwolić na kreowanie jego elementów a dokładniej mieszkańców z wytworami ich kultury materialnej i duchowej. A wszystko dla tego ażeby stworzyć przestrzeń, będącą rdzeniem, wspólnym mianownikiem dla rzeźb, które nie koniecznie pasują do naszego rzeczywistego Świata.
Jak większość moich prac figuratywnych jest wyrzeźbiony ze stali spawanej (welding sculpture). Jest to technika, którą posługuje się część rzeźbiarzy-spawaczy. Nie należy mylić prac wykonanych tą techniką z odlewami z brązu, aluminium czy innych metali. Odlewy powstają z form wykonanych na podstawie rzeźb glinianych, następnie woskowych, zalewanych płynnym metalem (tzw. metoda wosku traconego).
Rzeźby spawane, które tworzę powstają z łączonych kawałków milimetrowej blachy. Używam do tego wyłącznie spawarki i szlifierek. Jest to bardzo czasochłonny proces. Wykonanie podobnego odlewu z brązu zajmuję 1/3 czasu, który muszę poświęcić na swoją technikę. Ale dzięki temu uzyskuję zamierzony efekt!
PARAMETRY:
WAGA: 7KG
WYSOKOŚĆ: 28 CM

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów

Do śledzenia NOWOŚCI i etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook:
https://www.facebook.com/ethnoArt/

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? NAPISZ DO MNIE

napisz