Mój Picasso

Mój Picasso (VI.2014). Płaskorzeźba blaszana MÓJ PICASSO, to moja interpretacja obrazu Picassa pt: „Kąpiące się z łódeczką” z 1937r. Od lat fascynuję się twórczością Pabla Picassa, głównie ze wzglądu na wyjątkowość jego twórczości… Kiedy ujrzałem „Kąpiące się z łódeczką”, wiedziałem że prędzej czy później muszę przenieść je w swoje trzy wymiary w postaci rzeźby z metalu, metaloplastyki

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

PARAMETRY:

WAGA: 10kg

SZEROKOŚĆ: 110cm

WYSOKOŚĆ: 76cm

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Produkt: dostępny

Cena: napisz/zadzwoń

Do śledzenia NOWOŚCI i etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook:
https://www.facebook.com/ethnoArt/

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? NAPISZ DO MNIE

napisz