Nixie

Nixie (II.2016). Jest rzeźbą z metalu, metaloplastyką. Wykonałem ją z milimetrowej stalowej blachy w technologii, którą wypracowałem empirycznie, ewoluując przez lata poprzez kolejne prace. Podstawowymi narzędziami był półautomat spawalniczy i szlifierka. Praca nad Rusałką zajęła mi w sumie pół roku. Ta wielowymiarowa rzeźba zawiera w sobie mnóstwo symboliki i emocji, które z pewnością sprawne oko i wyobraźnia widza wychwyci. Praca ta miała być i jest początkiem kolejnej ścieżki w mojej twórczości, którą podążam.

Zawsze pragnąłem stworzyć rzeźbę w technice, która była by jedyna w swoim rodzaju. Staram się omijać w swojej twórczości powtarzalne schematy i zawsze dążę do indywidualizacji swoich prac. Dlatego proces twórczy pojedynczej rzeźby w stylistyce NIXIE zajmuje tyle czasu, ale dzięki efektowi końcowemu poświęcony trud jest godny swej wartości.

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Zwłaszcza po mojej śmierci…

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

PARAMETRY:

WAGA: 100kg

WYSOKOŚĆ: 230cm

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Produkt: dostępny

Cena: napisz/zadzwoń

Do śledzenia NOWOŚCI i etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook:
https://www.facebook.com/ethnoArt/

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? NAPISZ DO MNIE

napisz