Nixie

Nixie
Rzeźbę ukończyłem w lutym 2016 roku. Mierzy 230cm, waży ok. 100kg. Wykonałem ją z milimetrowej stalowej blachy w technologii, którą wypracowałem empirycznie, ewoluując przez lata poprzez kolejne prace. Podstawowymi narzędziami był półautomat spawalniczy i szlifierka. Praca nad Rusałką zajęła mi w sumie pół roku. Ta wielowymiarowa rzeźba zawiera w sobie mnóstwo symboliki i emocji, które z pewnością sprawne oko i wyobraźnia widza wychwyci. Praca ta miała być i jest początkiem kolejnej ścieżki w mojej twórczości, którą podążam.
Zawsze pragnąłem stworzyć rzeźbę w technice, która była by jedyna w swoim rodzaju. Staram się omijać w swojej twórczości powtarzalne schematy i zawsze dążę do indywidualizacji swoich prac. Dlatego proces twórczy pojedynczej rzeźby w stylistyce NIXIE zajmuje tyle czasu, ale dzięki efektowi końcowemu poświęcony trud jest godny swej wartości.
PARAMETRY:
WAGA: OK. 100 KG
WYSOKOŚĆ: 203 CM
UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów

Do śledzenia NOWOŚCI i etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook:
https://www.facebook.com/ethnoArt/

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? NAPISZ DO MNIE

napisz